Logo Instagram
Logo horyzontalne  czarne - 94 Design Kamil Wielgołaski

Zwierzęta domowe a urządzanie wnętrz

Jeśli macie szafę w lokalizacji ogólnodostępnej dla kota a tym samym macie też na tyle dużo miejsca do przechowywania, aby podzielić się z kotem jest na to rozwiązanie. Ukrycie jego toalety w szafie. Dzięki małemu otworowi z boku szafy, kot ma możliwość wejść do środka a zapachy nie rozchodzą się po domu. Dodatkowo ten żwirek zostaje w szafie i nie wchodzicie w niego gołą stopą! Rozwiązanie idealne!

 

Kolejną sprawdzoną poradą jest... odpowiedni dobór tkanin. Oczywiście nic nie sprawdzi się lepiej od częstego odkurzania, ale nie oszukujmy się. Te włosy pojawiają się nieustannie i nawet odkurzanie raz dziennie nie przyniesie ulgi dla naszych oczu. Dlatego aby jak najmniej widzieć te roznoszące się wszędzie kłaki wybierajmy obicia w kolorze sierści naszych zwierząt. Posiadam dwójkę szczęśliwych pluszatych domowników i nic tak nie wpłynęło na mój komfort jak krzesła, kanapy oraz łóżko w jasnym kolorze.

Pozostając w temacie szafy. Jeśli możecie poświęcić swojemu milusińskiemu więcej niż jedną półkę to uwierzcie mi na słowo, to idealne miejsce na domek dla niego. Mój bardzo lubił ciemne i odizolowane miejsce pod łóżkiem na wykładzinie, którą ochoczo zaciągał ostrząc sobie pazurki. Doszedłem do wniosku że robiąc otwór w półce mogę mu zrobić idealną przestrzeń do leżenia jak również do jedzenia. Pomysł spotkał się z aprobatą kota i chętnie spędza tam kilka godzin dziennie.

Czy znacie ten moment kiedy przechadzając się po domu nagle dociera do Was niebyt sympatyczny zapach kociej kuwety? A jeszcze gorzej gdy właśnie przyszli do Was znajomi, mieszkanie wysprzątane na błysk, a tu nagle pupil stwierdził że to idealny moment aby strzelić kupkę... Tragedia. Ale co zrobić? Ani pertraktacje z Filemonem ani długie rozmowy i przekonywania nie spowodują że zmieni on swoje zachowanie. Ja mam na to patent!

Kot na krześle - baner
29 sierpnia 2021
Szafa z wejściem dla kota
Pies i kot na kanapie

O NAS

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Tworzymy przemyślane i dopasowane do indywidualnych potrzeb przestrzenie. Zajmujemy się projektem od konsultacji po nadzór budowlany, zdejmując z Twoich barków cały ciężar znienawidzonych przez wszystkich remontów. Mamy to szczęście, że my je kochamy! :)

Logo Instagram

MENU

KONTAKT

tel. +48 664 922 293

k.wielgolaski@94design.pl

 

Zapytania ofertowe:

tel. +48 883 637 846

p.nowak@94design.pl