KONTAKT

tel. +48 664 922 293

k.wielgolaski@94design.pl

 

Zapytania ofertowe:

tel. +48 883 637 846

p.nowak@94design.pl

MENU

Logo Instagram

O NAS

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Tworzymy przemyślane i dopasowane do indywidualnych potrzeb przestrzenie. Zajmujemy się projektem od konsultacji po nadzór budowlany, zdejmując z Twoich barków cały ciężar znienawidzonych przez wszystkich remontów. Mamy to szczęście, że my je kochamy! :)

Pies i kot na kanapie
Szafa z wejściem dla kota
29 sierpnia 2021
Kot na krześle - baner

Czy znacie ten moment kiedy przechadzając się po domu nagle dociera do Was niebyt sympatyczny zapach kociej kuwety? A jeszcze gorzej gdy właśnie przyszli do Was znajomi, mieszkanie wysprzątane na błysk, a tu nagle pupil stwierdził że to idealny moment aby strzelić kupkę... Tragedia. Ale co zrobić? Ani pertraktacje z Filemonem ani długie rozmowy i przekonywania nie spowodują że zmieni on swoje zachowanie. Ja mam na to patent!

Pozostając w temacie szafy. Jeśli możecie poświęcić swojemu milusińskiemu więcej niż jedną półkę to uwierzcie mi na słowo, to idealne miejsce na domek dla niego. Mój bardzo lubił ciemne i odizolowane miejsce pod łóżkiem na wykładzinie, którą ochoczo zaciągał ostrząc sobie pazurki. Doszedłem do wniosku że robiąc otwór w półce mogę mu zrobić idealną przestrzeń do leżenia jak również do jedzenia. Pomysł spotkał się z aprobatą kota i chętnie spędza tam kilka godzin dziennie.

Kolejną sprawdzoną poradą jest... odpowiedni dobór tkanin. Oczywiście nic nie sprawdzi się lepiej od częstego odkurzania, ale nie oszukujmy się. Te włosy pojawiają się nieustannie i nawet odkurzanie raz dziennie nie przyniesie ulgi dla naszych oczu. Dlatego aby jak najmniej widzieć te roznoszące się wszędzie kłaki wybierajmy obicia w kolorze sierści naszych zwierząt. Posiadam dwójkę szczęśliwych pluszatych domowników i nic tak nie wpłynęło na mój komfort jak krzesła, kanapy oraz łóżko w jasnym kolorze.

Jeśli macie szafę w lokalizacji ogólnodostępnej dla kota a tym samym macie też na tyle dużo miejsca do przechowywania, aby podzielić się z kotem jest na to rozwiązanie. Ukrycie jego toalety w szafie. Dzięki małemu otworowi z boku szafy, kot ma możliwość wejść do środka a zapachy nie rozchodzą się po domu. Dodatkowo ten żwirek zostaje w szafie i nie wchodzicie w niego gołą stopą! Rozwiązanie idealne!

 

Zwierzęta domowe a urządzanie wnętrz

Logo horyzontalne  czarne - 94 Design Kamil Wielgołaski
Logo Instagram