Logo Instagram
Logo horyzontalne  czarne - 94 Design Kamil Wielgołaski

O NAS

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi projektami wnętrz. Będziemy z Wami od koncepcji po realizację. Zaczynamy od poznania Waszych potrzeb i zadawania szeregu pytań, następnie tworzymy koncepcje układów funkcjonalnych wraz z moodbordem, omawiając styl projektowanych przestrzeni. Kolejno tworzymy fotorealistyczne realizacje, aby każdy mógł przez chwilę poczuć klimat swojego nowego wnętrza. Kolejny etap stanowią szczegółowe projekty techniczne dla wykonawców. W tym kroku kalkulujemy wszystkie koszty i zbieramy oferty od fachowców, aby wybrać najkorzystniejszą dla Was opcję. Na koniec zostaje nam walka dla najwytrwalszych, czyli remont! Pilnujemy, aby oddawane przez ekipę prace były wykonane najlepiej, jak to możliwe. Będziemy czuwać nad najmniejszym szczegółem tak, aby podłogi były równe, a kanapy były dostarczane w dobrym obiciu i bez zagięć. ;) Gdy wszystko będzie gotowe, oddajemy Wam klucze, a Wy cieszycie się swoim nowym miejscem na ziemi!

POZNAJ NAS

Kamil Wielgołaski

Michał Anioł i Antoni Gaudí w jednym. Tworzy, kreuje i aranżuje. Daje gwarancję, że stworzone wnętrze będzie wyjątkowe, stylowe i poczujesz się w nim jak w domu.

Patryk Nowak

Umysł ścisły całej machiny. Na drugie imię powinien mieć "Excel". Kalkuluje, planuje, organizuje i daje gwarancję, że żadna Twoja złotówka nie będzie wydana na marne. 

Zdjęcie Patryk Nowak
Zdjęcie Kamila Wielgołaskiego

O NAS

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Tworzymy przemyślane i dopasowane do indywidualnych potrzeb przestrzenie. Zajmujemy się projektem od konsultacji po nadzór budowlany, zdejmując z Twoich barków cały ciężar znienawidzonych przez wszystkich remontów. Mamy to szczęście, że my je kochamy! :)

Logo Instagram

MENU

KONTAKT

tel. +48 664 922 293

k.wielgolaski@94design.pl

 

Zapytania ofertowe:

tel. +48 883 637 846

p.nowak@94design.pl