KONTAKT

tel. +48 664 922 293

k.wielgolaski@94design.pl

 

Zapytania ofertowe:

tel. +48 883 637 846

p.nowak@94design.pl

MENU

Logo Instagram

O NAS

Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Tworzymy przemyślane i dopasowane do indywidualnych potrzeb przestrzenie. Zajmujemy się projektem od konsultacji po nadzór budowlany, zdejmując z Twoich barków cały ciężar znienawidzonych przez wszystkich remontów. Mamy to szczęście, że my je kochamy! :)

Założenie było jedno – tworzymy proste mieszkanie z nutą klasyki. Wybraliśmy zatem najlepszą na świecie podstawę kolorystyczną, a więc czerń i biel. Kolory te pozwoliły również na dużą swobodę dodatków, które w większości cudownie komponują się z tymi kolorami. Na mieszkanie składa się strefa dzienna i prywatna. Tę pierwszą stanowi salon, w którym wzrok przyciągają ekrany sztukateryjne, które pozwoliły na zachowanie osi symetrii oraz ustawiony w centralnym miejscu słupek RTV i dwie równolegle ustawione do siebie kanapy. Strefę prywatną stanowi natomiast mała sypialnia z garderobą walk in.

MIESZKANIE NA BEMOWIE

60 metrowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie

Małe studio, którego założeniem było stworzenie przytulnego wnętrza z nutką angielskiego szyku. Stylizowana kuchnia z ramiakami, drewnianym blatem, kafelkami w stylu metro i porcelanowym zlewem to idealne połączenie. Drewniany parkiet w jodełkę francuską, łączony z klasyczną podłogą z oktagonalnym wzorem, nigdy nie wyjdzie z mody. Ściany zdobione sztukaterią oraz stylizowane meble w nowoczesnej odsłonie Ghost sprawiają, że wnętrze prezentuje się bardzo lekko.

KLIMATYCZNE STUDIO WARSZAWA

41 metrowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie w stylu angielskim

Mieszkanie charakteryzuje nietypowy kształt oraz przewaga ścian nośnych. Nie ułatwiło to pracy nad projektem, jednak w efekcie końcowym udało się stworzyć miejsce pełne wielofunkcyjnych rozwiązań. Właściciele mieszkania pracują w domu, więc niezwykle istotnym było wydzielenie miejsca do swobodnej pracy, które byłoby w miarę możliwości wyizolowane od reszty mieszkania. Zdecydowaliśmy się zatem na przeszklone drzwi, które pozwoliły na doprowadzenie światła słonecznego do korytarza oraz optycznie powiększyły pomieszczenie. Łazienka, w której udało się zmieścić wannę i prysznic, wykończona została płytkami o delikatnym marmurowym wzorze z jasnoszarym żyłkowaniem. Mieszkanie zostało otulone kolorami szarości i beżu, co stało się idealnym tłem dla różnego rodzaju dodatków.

APARTAMENT BIAŁOŁĘKA

71 metrowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce w stylu Modern Classic

Logo horyzontalne  czarne - 94 Design Kamil Wielgołaski
Logo Instagram